• Home
  • Tantsu- ja Moe kool “Max Moda”

Tantsu- ja Moe kool “Max Moda”

Töö moe- ja tantsukoolis MAX MODA on suunatud kõigepealt inimese igakülgse arengule: liikumisaktiivsuse ning nõtkuse ja paindlikkuse areng; emotsionaalsuse ja artistlikkuse areng. Individuaalne juurdeminek aitab avastada isiku potentsiaali, vabastada õpilast kompleksitest ning formeerida õpilase objektiivset enesehinnangut.

Moe- ja tantsukooli MAX MODA õpilastel on päris huvitav ja teokas elustiil. Nad on hea meelega osalevad meie projektides ja professionaalsetes lavastustes, noorte moekunstnikkude ja modellite konkurssides, teatri, laste ja noorte moe etenduses. Õpilased aktiivselt osalevad linna, regionaalse ja rahvusvahelise tasemega üritustes ning erinevates kontsertides ja show-programmides. Õpilased võtavad osa temaatilistes fotosessioonides ja filmimises osa.

Moe- ja tantsukoolis MAX MODA töötavad professionaalsed õpetajad ja treenerid, kes õpetavad defileed ja lavalist liikumist, koreograafiat, näitlejameisterlikkust ning erinevaid tänavatantse.

Moe- ja tantsukool MAX MODA teostab oma tunde vastavalt EHIS õppekavale (Eesti Haridusministeeriumi Infosüsteem) ning organiseerib teatraalseid defileid- ja show-programme.

Moe- ja tantsukool MAX MODA organiseerib meistriklasse, kui lühikursusi tutvustamaks erinevaid moesuundi, nende iseloomu ja arengut.

Moe- ja tantsukool MAX MODA osaleb kohalikel, regionaalsetel ja rahvusvahelistel konkurssidel, festivalidustel.
Kooli õppekava, mis on Eesti Haridusministeeriumiga kinnitatud, on jaotatud kaheks kategooriaks:

-”TANTS ja DEFILEE” õppekava (DANCE and DEFILE);

– „MOEDISAINI” õppekava (FASHION DESIGN).

Õppeaasta koosneb kahest õppepoolaastast.
Õppekava hõlmab ka õppemeistriklasse õppeaasta jooksul.

Iga õppeaasta lõpul, moe- ja tantsukooli MAX MODA õpilased läbivad kohustlikku Rahvusvahelist väljasõidutreeninguseminaari-laagri, mida õppekava ka hõlmab.

Iga õppeaasta lõppemisel, igasuguste distsipliinide ja treeninguseminaari läbimisel ning kõikide õppearvestuste sooritamisel, õpilane saab endale õppetabelit antud programmi kõikide tundide märkimisega. Peale selle, õpilane saab ka tunnistuse Rahvusvahelise seminaaris-laagris eduka läbitud osalemisest.
Õpilased võivad õppida moe- ja tantsukoolis MAX MODA 1 kuni 10 täisaastat vastavalt õpilase soovile.

DIPLOMI ja LÕPUTÖÖ kaitsmisel, õpilane peab õppima moe- ja tantsukoolis MAX MODA vähemalt 5 aastat. Kooli lõpetamisel ja lõputöö kaitsmisel, õpilane saab endale DIPLOMI kogu läbitud õppekavaga. „TANTS ja DEFILEE” programmi läbimisel, õpilane saab diplomi, mis kinnitab algaja treeneri staatust. „MOEDISAINI” programmi läbimisel, õpilane saab diplomi, mis kinnitab algaja moekunstniku staatust.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
Info vanematele
error: Content is protected !!